Nabídka práce: KladnoVýroba a provoz, Kladno - Cukrář / cukrářka

location Kladno
time Plný úvazek
Náplň práce: výroba cukrářských a pekařských výrobků, práce se ztužovači a glazurou, výroba studené kuchyně, výroba tvarovaných dortů a modelace z marcipánu. Pracovní doba: 5:00 - 14:00 hod. (dva víkendy v měsíci). Do měsíce 18 směn. Nabízíme: firemní nákupy, příspěvek na oblečení, vánoční odměny, mimořádné odměny.

Služby, Kladno - Ostatní uklízeči a pomocníci

location Kladno
time Plný úvazek
Požadujeme: dobrý zdravotní stav, pracovitost, spolehlivost.

Výroba a provoz, Kladno - Výrobci cukrovinek

location Kladno
time Plný úvazek
Pracovní doba - pondělí až pátek, denní/noční - 12ti hodinové směny. Přísné hygienické normy - práce v potravinářství. Možno kontaktovat na výše uvedený e-mail.

Obchod, Kladno - Obsluha zákazníků v cukrárně

location Kladno
time Plný úvazek
Náplň práce: obsluha zákazníků, práce s pokladnou, výroba kávových výrobků, doplňování zboží. Objednávky dortů, úklidová činnost, výroba studené kuchyně. Pracovní doba 8 hodinová v rozmezí od 8:30 do 19:00 hod. (dva víkendy v měsíci). Nabízíme: firemní nákupy, vánoční odměny, mimořádné odměny.

Výroba a provoz, Kladno - Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

location Kladno
time Plný úvazek
Pro uchazeče s doporučenkami je v KOMPEKU Kladno každou středu od 12:00 do 14:00 hod. pí. Magyerová, která doporučenky potvrdí.

Zemědělství a lesnictví, Kladno - Pomocní dělníci v lesní těžbě

location Kladno
time Plný úvazek
Jedná se o práci v lese: těžba dřeva a jeho přibližování traktorem nebo koňmi. Nabízíme možnost zaškolení zdarma. ŘP sk. B, BE, C CE, T,TE není podmínkou, ale výhodou. Pracovní doba je pružná - práce je zadávána v úkole. Nabízíme: odměny za nadstandardní výkony nebo práci odvedenou nad rámec úkolu.

Výroba a provoz, Kladno - Laborant/ka

location Kladno
time Plný úvazek
Co oceníme a co by Vás mohlo bavit: Práce s částečně nebo plně automatizovanými přístroji s technologií ELISA, ale oceníme, když zvládnete jejich dokončení manuální formou, když by se přístroj zasekl Manuální i automatizovaná izolace DNA/RNA a následné zpracování v cykleru (Real-time PCR) Testování přístrojů po ukončení servisních ...

Výroba a provoz, Kladno - Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení

location Kladno
time Plný úvazek
Požadavky: - Fyzická zdatnost (pracovní doba 09-21h), časová flexibilita. Základní znalost asijských surovin v gastronomii podmínkou - bude ověřováno během výběrového řízení! V případě zájmu nás kontaktujte na email: tt@gutyfood.com s přiloženým životopisem. Kontaktní osoba pro uchazeče: Tranová Quynh Trang, tel: 773 796 292.

Výroba a provoz, Kladno - Svářeč

location Kladno
time Plný úvazek
Svářečský průkaz podmínkou.

Armáda, policie, bezpečnostní služby, Kladno - Příslušníci bezpečnostního sboru

location Kladno
time Plný úvazek
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK VE VÝŠI 150.000,-Kč Požadujeme: věk min. 18 let, státní občanství ČR a občanská a trestní bezúhonnost, střední vzdělání ukončené maturitou nebo výučním listem. Podmínky přijetí: zdravotní, fyzická a psychická způsobilost nástupní mzda 26 110,-Kč (vzděl. SOU), - 27 620,- Kč (vzděl. ÚSO) po absolvování nástupního kurzu ...