Nabídka práce: DomažliceObchod, Domažlice - prodavačka

location Domažlice
time Plný úvazek
Společnost Pekárny a cukrárny Klatovy, a.s. přijme do trvalého pracovního poměru prodavačku pro podnikovou prodejnu v objektu OD Kaufland Domažlice. Nástup ihned nebo dle dohody, práce na dvě směny, směny i o sobotách a nedělích. Požadujeme spolehlivost, časovou flexibilitu, pečlivost, práce v malém kolektivu. Nutný ...

Výroba a provoz, Domažlice - Elektrikář

location Domažlice
time Plný úvazek
Náplň práce: - kontrola, seřizování, údržba a opravy veškerého elelktrického a elektronického zařízení Požadujeme: - vyučení v oboru elektro - osvědčení dle vyhl. č. 50/78 Sb. - řidičský průkaz sk. B Zaměstnanecké výhody: - 25 dní dovolené - Stravenky - Příspěvek na dovolenou, vánoční příspěvek - Příspěvek na penzijní spoření - Příspěvek na dojíždění nad ...

Doprava, Domažlice - řidič/ka tahačů v MKD

location Domažlice
time Plný úvazek
Mzdové rozpětí: od 47 000,- / měsíc. Požadavky: ŘP sk. C+CE, základní znalost NJ. Tahače SCANIA, FRIGO návěsy. Příspěvky zaměstnavatele na důchodové připojištění a další bonusy. Pružná pracovní doba, volné víkendy. V případě zájmu volejte: 602 627 110.

Doprava, Domažlice - řidič kamionové dopravy

location Domažlice
time Plný úvazek
Mzda 20 000Kč + diety + osobní ohodnocení dle vykonané práce. Telefonický nebo e-mailový kontakt.

Stavebnictví, Domažlice - Stavební technici projektanti, konstruktéři

location Domažlice
time Plný úvazek
Náplň práce: - Zavádění řízení procesu BIM a koordinace týmu BIM - Definování postupů pro zajištění kvality BIM, dohlížení na prostorovou a funkční koordinaci - Podpora Project Managementu v rámci stavebního projektu Požadujeme - Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí - Znalost anglického jazyka (výhodou) - ŘP sk. B (výhodou) - Bakalářské vzdělání Nabízíme - Zajímavé mzdové ohodnocení Nutný e-mailový ...

Doprava, Domažlice - řidič nákladního automobilu v MKD

location Domažlice
time Plný úvazek
Veškeré potřebné doklady k výkonu povolání výše uvedené profese. Nutný telefonický kontakt.

Výroba a provoz, Domažlice - Operátor strojů pro pokládku cementobetonového krytu (Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky)

location Domažlice
time Plný úvazek
Náplň práce: " Obsluha zařízení na pokládku cementobetonového povrchu dálnice " Příprava a zabezpečení staveniště " Pomocné práce při stavební činnosti Výhodou: " znalosti technologie pokládky betonu při výstavbě dálnic " zkušenosti s betonovou pokládkou strojů Wirtgen SP 1200 -S -SP 850 Nabízíme - Multisport karta, výhodný firemní tarif, bonusy, prémie Nutný e-mailový kontakt.

Stavebnictví, Domažlice - Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví (Technical Site Manager)

location Domažlice
time Plný úvazek
Náplň práce: - Odborný dozor nad stavebními přípravami - Operativní dohled nad každodenním provozem na stavbě - Zajištění bezpečné, včasné práce v rámci rozpočtu a v odpovídající kvalitě Požadujeme - Organizační schopnosti, proaktivita, dobré komunikační schopnosti, orientace v novém prostředí - Znalost ruského jazyka a anglického(výhodou) - ŘP sk. B (výhodou) Nabízíme - Zajímavé mzdové ohodnocení Nutný e-mailový kontakt.

Stavebnictví, Domažlice - dělník stavební výroby, betonář, výroba prefabrikátů

location Domažlice
time Plný úvazek
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, dotované obědy, příspěvky na penzijní spoření. Nutný telefonický nebo osobní (Masarykova 523, 344 01 Domažlice, 8:00-13:00 hod.) kontakt.