Nabídka práce: Referent - stavební řád na odboru výstavby a životního prostředí, Rakovník

mzda CZK 23390.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Rakovník
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Náplň práce: zejména vedení správního řízení dle stavebního řádu a vyhotovování příslušných rozhodnutí, vedení správního řízení k odstranění nepovolených staveb, zpracovávání podkladů pro vypracování statistických výkazů, projednávání přestupků na úseku stavebního řádu a ukládání pokut, prověřování oprávnění k projektové a inženýrské činnosti, provádění staveb a odborného vedení staveb, provádění státního stavebního dohledu v souladu se stavebním zákonem, zadávání údajů do RÚIAN. Plat v závislosti na délce započitatelné praxe + osobní příplatek po zapracování. Požadujeme: schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vzdělání a praxe v souladu s ust. §30a zák. č. 283/2021 Sb., stavební zákon, výhodou. Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na produkty spoření na stáří a další benefity, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře kurzy). Písemné přihlášky zasílejte v termínu do 23.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 19 Rakovník. Více informací na www.mesto-rakovnik.cz, úřední deska.

Kontaktní jméno:
Ing. Renáta Kameníková

Telefon:
313259121

Emailová adresa:
rkamenikova@murako.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem