Nabídka práce: Referent komunitního plánování, Karviná

mzda CZK 23390.00 za měsíc
Lokalita - nabídka práce Lokalita (okres): Karviná
Druh pracovniho pomeru Plný úvazek

Stručný popis pracovní pozice: Realizace činností v rámci procesu komunitního plánování v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, komunitním plánem a souvisejícími předpisy. Požadované vzdělání: - ukončené VŠ vzdělání minimálně v bakalářském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku, akreditovaném podle zvláštního právního předpisu Požadavky na uchazeče: - znalost platné legislativy v oblasti komunitního plánování a sociálních služeb - praxe v oblasti komunitního plánování a sociálních služeb u územního samosprávného celku vítána - schopnost samostatné i týmové práce - pečlivost, důslednost, asertivita a psychická odolnost - dobré komunikační a organizační schopnosti - časová flexibilita - uživatelská znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Internet) - řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič Upozorňujeme: Na volné pracovní místo je vyhlášeno výběrové řízení, více na www.tesin.cz v sekci informace pro občany/volná pracovní místa. Přihlášku s požadovanými náležitostmi a doklady je nutno doručit v uzavřené obálce označené v levém horním rohu nápisem "Výběrové řízení - referent komunitního plánování - NEOTEVÍRAT" do 20.05.2024 na adresu: Městský úřad Český Těšín, nám. ČSA 1/1, 737 01 Český Těšín, nebo přímo na podatelnu uvedeného úřadu do 20.05.2024, do 17:00 hod. Přihlášky doručené po tomto datu nebudou do výběrového řízení zařazeny.

Kontaktní jméno:
Iveta Stafinski

Telefon:
558713100-3

Emailová adresa:
epodatelna@tesin.cz

Sdílet tuto nabídku práce: Facebook Twitter Linkedin
email Přeposlat pozici známému e-mailem